کفپوش تارتان مخصوص دومیدانی :

پیست تارتان یا همان پیست دومیدانی با سیستمهای فول,نیمه فول ,ساندویچ واسپری قابل اجرا می باشد برای مسابقات بین المللی ازسیستمهای فول ونیمه فول وبرای مسابقات محلی وتمرینات از سیتمهای ساندویچ واسپری استفاده میگردد

ازمزایای پیست های تارتان :

انعطاف پذیری زیاد وخاصیت چسبندگی مطلوب به سطح بتن ,آسفالت و سنگ بوده که به صورت یکپارچه اجرا میگردد.ازکفپوش تارتان جهت جاده های سلامت نیزاستفاده می شود.

پیست های تارتان

برجستگی و اهمیت دو و میدانی درمیان رشته های گوناگون ورزشی انکارناپذیراست زیرا سوابق آن به اندازه عمربشرطولانی است.

این ورزش کهن ترین،طبیعی ترین ،غیروابسته ترین و درعین حال سالم ترین فعالیتی است که نشاط و سلامتی وتحرک را با بکار انداختن اندامهای آدمی به اوهدیه می کند .

مجموعه شرایط فوق درپیست های تارتان به بهترین صورت جمع وتلفیق شده درصورت فراهم بودن امکانات مالی از این راه می توان به حداکثر اهداف مورد انتظار دست یافت .

زیرا قابلیت انعطاف آن حدود 30% ازضربه را خنثی می کند و سطح هموارآن ازهرگونه آسیب ناشی از تغییر ناگهانی سطح پیش گیری می نماید و اصطکاک نسبی سطح و قابلیت انعطاف آن مانع از آسیب جدی و وسیع خواهد شد.

به دلایل فوق با این وسیله می توان دربسیاری ازفعالیت های ورزشی دیگرنیز سود جست وآسیب پذیری را درآنها به حداقل رساند.

تناسب فوق العاده این سطح سبب شده تا آن را از انحصار ورزش دو و میدانی خارج و به محیط بازی کودکان نیز سرایت دهد. ازآنجا که دویدن کار کودک است و آسیب پذیریهای ناشی از نوپا بودن و بی تجربگی سنین ابتدایی همواره مربیان دلسوز و مسئولیت پذیررا نگران خود می سازد ، بنابراین غالبا درمحیط بازی کودکان (مهد کودکها،پارکها،مدارس …) از لایه های اولیه پیست استفاده کرده و به تنهایی آن را اجرا می کنند

توجه!

ضمن عرض سلام و خیر مقدم به شما بازدیدکننده عزیز

به اطلاع می رساند وب سایت در حال کامل شدن می باشد لذا در صورت پیدا نکردن محتوای مورد نظرتان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره ۳۲۸۵۳۱۳۵-۰۴۱تماس حاصل فرمایید.