• خانه
  • /
  • کفپوش تارتان مدل اسپری
کفپوش تارتان مدل اسپری

کفپوش تارتان مدل اسپری

کفپوش دومیدانی تارتان با مدل اجرایی اسپری

 

 

 

 

 

 

معرفی کفپوش دومیدانی تارتان

مواد پلیمری از جمله پلی‌یورتان ها با توجه به خاصیت بالای جذب تنش‌ها و شوکهای وارد شده، خاصیت الاستیسیته، انعطاف پذیری بالاو مقاومت در برابر اشعه UV، امروزه یکی از بهترین موادی هستند که در صنایع بسیاری ازجمله صنعت ورزش و کفپوشهای دومیدانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و استانداردهای بین‌المللی تمام کفپوشهای ورزشی بر پایه این رزین می‌باشد. این کفپوش از ۵ لایه تشکیل شده است که در ضخامت های ۱۲ تا ۱۳ میلیمتر اجرا میشود.

 

مشخصات اجزای تشکیل دهنده کفپوش تارتان مدل اسپری:

از مشخصات فنی اجزاء‌ تشکیل دهنده کفپوش ورزشی تارتان دومیدانی مدل اسپری میتوان موارد زیر را درنظر گرفت.

 

پرایمر

این محصول بر پایه رزین پلی‌یورتان، با خاصیت چسبندگی بسیار بالا و نفوذپذیری عالی، بعنوان پرایمر در لایه اول بر روی سطح زیرکار اعمال می‌شود تا بستری مناسب جهت نصب لایه مافوق ایجاد شده که باعث افزایش چسبندگی سطح زیرین به لایه‌ بالایی خواهد شد.

 

شوک پد (SBR) 

پس از آماده‌سازی سطح، لایه شوک پد (SBR) بر روی آن اجرا می‌شود. این لایه در ضخامتهای یکسان و از بهم چسباندن خرده لاستیک های اصلاح شده با چسب پلی‌یورتان اجرا می‌شود. این لایه دارای ضخامت ۱۰ میلیمتر می باشد

2

بتونه ماستیک

این محصول بر پایه رزین پلی‌یورتان با خاصیت چسبندگی بالا و خاصیت تیکسوتروپ خوب، جهت پر کردن درزها و خلل و فرج لایه شوک پد (SBR) چسبانده شده بر روی سطح بکار می‌رود. این محصول با دارا بودن الاستیسیته بالا، سازگاری بسیار ی با لایه‌های بعدی دارد.

 

3

گرانول EPDM به همراه رزین پلی یورتان

این لایه که شامل خرده لاستیک‌های EPDM می‌باشد نیز با رزین پلی‌یورتان باند شده بصورت اسپری اشباع می شود.

4

برای درخواست قیمت و خدمات مربوط به کفپوش های تارتان و سایر با ما تماس بگیرید

توجه!

ضمن عرض سلام و خیر مقدم به شما بازدیدکننده عزیز

به اطلاع می رساند وب سایت در حال کامل شدن می باشد لذا در صورت پیدا نکردن محتوای مورد نظرتان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره ۳۲۸۵۳۱۳۵-۰۴۱تماس حاصل فرمایید.