• خانه
  • /
  • کفپوش تارتان مدل فول
کفپوش تارتان مدل فول

کفپوش تارتان مدل فول

کفپوش دومیدانی تارتان با مدل اجرایی فول

 

 

 

 

معرفی کفپوش دومیدانی تارتان مدل فول

مواد پلیمری از جمله پلی‌یورتان ها در کفپوش دو میدانی تارتان فول با توجه به خاصیت بالای جذب تنش‌ها و شوکهای وارد شده، خاصیت الاستیسیته، انعطاف پذیری بالاو مقاومت در برابر اشعه UV، امروزه یکی از بهترین موادی هستند که در صنایع بسیاری ازجمله صنعت ورزش و کفپوشهای دومیدانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و استانداردهای بین‌المللی تمام کفپوشهای ورزشی بر پایه این رزین می‌باشد. این کفپوش از ۵ لایه تشکیل شده است که در ضخامت های ۱۲ تا ۱۳ میلیمتر اجرا میشود.

مشخصات فنی اجزاء‌ تشکیل دهنده کفپوش ورزشی دومیدانی تارتان مدل فول:

 

 

پرایمر موجود در کفپوش تارتان مدل فول

این محصول بر پایه رزین پلی‌یورتان، با خاصیت چسبندگی بسیار بالا و نفوذپذیری عالی، بعنوان پرایمر در لایه اول بر روی سطح زیرکار اعمال می‌شود تا بستری مناسب جهت نصب لایه مافوق ایجاد شده که باعث افزایش چسبندگی سطح زیرین به لایه‌ بالایی خواهد شد.

1

رزین پلی یورتان مرحله اول

این لایه الاستیک بسیار بادوام و منعطف از جنس رزین پلی‌یورتان و خرده لاستیک گرانول بر روی پلی یورتان به صورت بذر پاش یکپارچه اعمال می‌شود. این پوشش با استحکام بالا و خاصیت ارتجاعی و الاستیسیته خوب، جهت توزیع و دفع تنش‌های وارد شده به سطح پرایمر استفاده می‌گردد

2

رزین پلی یورتان مرحله دوم

این مرحله همانند مرحله اول تکرار میشود.

3

رزین پلی یورتان مرحله سوم

این لایه الاستیک بسیار بادوام و منعطف از جنس رزین پلی‌یورتان بصورت یکپارچه بر روی سطح مرحله دوم اعمال می‌شود. این پوشش با استحکام بالا و خاصیت ارتجاعی و الاستیسیته خوب، جهت توزیع و دفع تنش‌های وارد شده به لایه های زیرین استفاده می‌گردد تا بدین طریق ضربه‌های وارد شده به ورزشکار بهنگام دویدن، تمرین و زمین خوردن به حداقل رسانده شود

 4

گرانول EPDM

این لایه بر روی رزین پلی یورتان بصورت بذرپاش اعمال میشود

5

توجه!

ضمن عرض سلام و خیر مقدم به شما بازدیدکننده عزیز

به اطلاع می رساند وب سایت در حال کامل شدن می باشد لذا در صورت پیدا نکردن محتوای مورد نظرتان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره ۳۲۸۵۳۱۳۵-۰۴۱تماس حاصل فرمایید.