• خانه
  • /
  • کفپوش زیره فومی با رویه پلی اورتان
کفپوش زیره فومی با رویه پلی اورتان

کفپوش زیره فومی با رویه پلی اورتان

 

 

 

معرفی

مواد پلیمری از جمله پلی‌یورتانها با توجه به خاصیت بالای جذب تنش‌ها وشوکهای وارد شده، خاصیت الاستیسیته و انعطاف پذیری بالا، امروزه یکی از بهترین موادی هستند که در صنایع بسیاری ازجمله صنعت ورزش و کفپوشهای ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند و استانداردهای بین‌المللی تمام کفپوشهای سالنهای ورزشی بر پایه این رزین می‌باشد.این محصول ازضخامتهای ۴ و ۵ و بالا میلیمتر موجود می باشد. این محصول همانطور که در شکل دیده می‌شود، از لایه‌های مختلف با مشخصات زیر تشکیل شده و اجراء می‌شود.

 

 

مشخصات فنی لایه های‌ تشکیل دهنده کفپوش ورزشی زیر فومی با رویه پلی اورتان (پلی یورتان )

 

 

پرایمر

این محصول بر پایه رزین پلی‌یورتان، با خاصیت چسبندگی بسیار بالا و نفوذپذیری عالی، بعنوان پرایمر در لایه اول بر روی سطح زیرکار (بتن، سنگ یا موزائیک) اعمال می‌شود تا بستری مناسب جهت نصب ورق فوم دار ایجاد شده که باعث افزایش چسبندگی سطح زیرین به لایه‌ بالایی خواهد شد.

1

چسب ها

این محصول با ترکیب دو جزئی و بر پایه رزین پلی‌یورتان با خاصیت چسبندگی بالا بهمراه قابلیت الاستیسیته مناسب، جهت چسباندن ورق‌های فوم دار بر روی سطح پرایمر زده شده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

11

لایه فوم دار

پس از آماده‌سازی سطح، ورق‌های فوم دار بر روی آن اجرا می‌شود. این لایه در ضخامتهای یکسان اجرا می‌شود

22

لایه میانی پلی‌یورتان

پس از نصب لایه فوم دار بر روی سطح و آماده‌سازی سطحی آن، یک لایه الاستیک بسیار بادوام و منعطف از جنس رزین پلی‌یورتان بصورت یکپارچه بر روی آن اعمال می‌شود. این پوشش با استحکام بالا و خاصیت ارتجاعی و الاستیسیته خوب، جهت توزیع و دفع تنش‌های وارد شده به لایه فوم دار استفاده می‌گردد تا بدین طریق ضربه‌های وارد شده به ورزشکار بهنگام دویدن، تمرین و زمین خوردن به حداقل رسانده شود.

33

لایه نهایی

این محصول بر پایه رزین پلی‌یورتان با مقاومت سایشی، برشی و خاصیت ارتجاعی بالا، الاستیسیته و انعطاف خوب،‌ جهت لایه نهایی کفپوش ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول مات بوده و مانع از انعکاس نور موجود در سالن ورزشی بر روی سطح می شود.

55

توجه!

ضمن عرض سلام و خیر مقدم به شما بازدیدکننده عزیز

به اطلاع می رساند وب سایت در حال کامل شدن می باشد لذا در صورت پیدا نکردن محتوای مورد نظرتان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره ۳۲۸۵۳۱۳۵-۰۴۱تماس حاصل فرمایید.