• خانه
  • /
  • کفپوش فضای باز پلی اورتان (پلی یورتان)
کفپوش فضای باز پلی اورتان (پلی یورتان)

کفپوش فضای باز پلی اورتان (پلی یورتان)

کفپوش فضای باز پلی اورتان ( پلی یورتان )

 

این کفپوش دو جزءی بر پایه  رزینهای پلی اورتان ( پلی یورتان )می باشد که به صورت یکپارچه و بدون درز اجرا میگردد

کفپوش فضای باز پلی اورتان ( پلی یورتان ) در رنگهای مختلف موجود بوده و از قدرت کشسایی وانعطاف پذیری بالایی نیز برخوردار می باشد بدین معنی که در سالنهای بدنسازی نیز قابل اجراست .

به دلیل دارا بودن  خصوصیات فنی مناسب از قبیل مقاومت  بالا  در برابر خورشید ، مقاومت سایشی  بالا ، قابلیت اجرا در فضاهای باز وسرپوشیده ، مقاومت دربرابر برف وباران و سرما وگرما ونیز امکان ترمیم و روکش مجدددرصورت  خرابی یا آسیب دیدگی ،کفپوش  پلی اورتان ( پلی یورتان ) فضای باز مورد استقبال چشمگیری قرار گرفته است

 

 

کاربرد کفپوش  فضای باز پلی اورتان ( پلی یورتان ) :

 

به دلیل امکان بازسازی وترمیم  ازاین کفپوش به عنوان گزینه اول در فضاهای باز ورزشی اعم از فوتسال ، والیبال ، بسکتبال ، تنیس و … استفاده کرده است.

گرایش به سمت استفاده از پلی اورتان ( پلی یورتان) برای کفپوش کردن فضاهای باز نیز در حال افزایش است .

دلایل این گرایش نیز در حس  زیبایی است  از  پشت بام و بالکن ها و از استخرگرفته تا فضای باز در باغ ها ، واستودیوهای ورزشی می توان با استفاده از مواد اولیه  منحصر به فرد مخصوص فضای باز ،فضایی خوب  را به وجود آورد. و انتخاب بسیار مناسبی با ایمنی بالا برای محیط های باز وبسته میباشد .

 

 

 

 

 

 

توجه!

ضمن عرض سلام و خیر مقدم به شما بازدیدکننده عزیز

به اطلاع می رساند وب سایت در حال کامل شدن می باشد لذا در صورت پیدا نکردن محتوای مورد نظرتان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره ۳۲۸۵۳۱۳۵-۰۴۱تماس حاصل فرمایید.